Napoleon Alekov - Bárka na pobřeží

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x49 cm, signováno vpravo dole N. Alekov, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

6836. Bárka na pobřeží
Dražba ukončena:25.01.2017 18:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč