Josef Navrátil - Andílek

Akvarel, 22x21 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autorská studie k zakázkám pro císařský dvůr.

3394. Andílek
Dražba ukončena:26.11.2015 21:37:46
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč