Nejdelší strana: 33 cm
Keramika, výška 33 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.
o autorovi: Porcelánku založil neapolský král Ferdinand IV. v r. 1771, vyráběla do r. 1806, tvořila v klasickém stylu, ovlivněna vykopávkami z Pompejí. Značku N s korunkou napodobovaly další porcelánky v Itálii i v Německu.