Německo 1. pol. 20. stol. - Policejní bodák

Délka: 48 cm. Značeno Solingen. Se závěsem.

Německo 1. pol. 20. stol.
53237. Policejní bodák
Dražba ukončena:09.12.2020 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč