Německo 1. pol. 20. stol.

53237. Policejní bodák

popis: Délka: 48 cm. Značeno Solingen. Se závěsem.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč