MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 36 cm. Značeno vespod.
> zpět na aukční výsledky
Německo konec 19.století
303799. Tanečnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
8 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
8 000 Kč
limit (28.02.2020 20:06:31)
2704
7 500 Kč
2202
7 000 Kč
2704
6 500 Kč
2202
6 000 Kč
limit (28.02.2020 19:54:23)
2704
5 500 Kč
2202
5 000 Kč
limit (28.02.2020 19:54:15)
2704
4 900 Kč
2202
4 800 Kč
limit (28.02.2020 19:53:59)
2704
4 700 Kč
2202
4 600 Kč
limit (28.02.2020 19:51:09)
2704
4 500 Kč
limit (28.02.2020 19:51:08)
6529
3 100 Kč
limit (28.02.2020 19:50:45)
2704
3 000 Kč
6529
2 900 Kč
limit (28.02.2020 19:50:32)
2704
2 800 Kč
6529
2 700 Kč
limit (28.02.2020 19:50:22)
2704
2 600 Kč
6529
2 500 Kč
limit (27.02.2020 18:52:44)
2704
2 400 Kč
limit (27.02.2020 18:52:43)
6529
2 100 Kč
limit (26.02.2020 21:37:18)
6529
2 000 Kč
3345
1 900 Kč
limit (26.02.2020 21:37:11)
6529
1 800 Kč
3345
1 700 Kč
limit (26.02.2020 21:37:03)
6529
1 600 Kč
3345
1 500 Kč
limit (26.02.2020 21:36:52)
6529
1 400 Kč
3345
1 300 Kč
limit (26.02.2020 21:34:48)
6529
1 200 Kč
2202
1 100 Kč
3345
1 000 Kč
2404