Jaroslav Otčenášek - Kytice ve váze

Olej na plátně, 65x50 cm, nesignováno, rám.

1909, Praha - 1972, Praha

Pozn.: Přiloženo ověření dcery malíře o pravosti díla.

1886. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.01.2015 21:29:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč