nesignováno - Pražský Hrad od Karlova mostu

Lept, 23x33 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír kolem obrazové části místy zaprášen.

nesignováno
1153. Pražský Hrad od Karlova mostu
Dražba ukončena:02.06.2014 20:16:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:400 Kč