Emanuel Frinta - Studie portrétu malíře Antonína Frýdla

Olej na plátně, 47x38 cm, signováno vlevo nahoře Em. Frinta 20, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4898. Studie portrétu malíře Antonína Frýdla
Dražba ukončena:26.05.2016 20:40:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč