Ladislav Dydek - Slovenská dědina

Olej na plátně, 73x100 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1919 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

35188. Slovenská dědina
Dražba ukončena:25.09.2019 21:29:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 200 Kč