Kombinovaná technika, 71x25 cm. Nesignováno. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis Jiří Valenta 68.
o autorovi: 1936-1991
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, poté AVU u prof. Holého a Součka. Vytvářel figurální geometrické nebo abstraktní kosmologické kompozice a také zátiší. Po r. 1968 emigroval do Německa, kde žil a tvořil až do své smrti.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430.000 Kč