Signováno nečitelně - Bohatá kytice

Olej na plátně, 92x74 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
51661. Bohatá kytice
Dražba ukončena:28.10.2020 20:33:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč