Nesignováno

51714. Česká krajina

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:33:41

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč