nesignováno - Erotická scéna

Dřevořez, 18x27 cm. Rám, pasparta, sklo. Papír a rám mírně poškozeny.

nesignováno
38740. Erotická scéna
Dražba ukončena:11.12.2019 22:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč