Olej na plátně, 58 x 68 cm, nesignováno, rámováno ve vkusné moderní francouzské liště. Jedná se o modernistickou práci francouzského mistra.
Židovští sběratelé ve snaze ochránit své sbírky umění často nechávali odstranit signatury na obrazech, což by mohl být i případ tohoto velmi kvalitního díla.
Obrovský umělecký náboj vytvořený geniálním propojením barevné škály jasně indikuje mistrovskou ruku francouzské školy výtvarného umění.
Pozoruhodná práce je vynikající ukázkou mistrovství francouzského modernisty, z jehož díla tryská nezměrný talent včetně brilantního zvládnutí celého výjevu. Obraz vznikl okolo r. 1920. Jednoznačně vysoce kvalitní umělecké dílo s mimořádným investičním a sběratelským potenciálem, obchodovatelné na zahraničních aukčních trzích.
Po určení autorství nesmírně stoupne hodnota tohoto modernisticky pojatého vysoce kvalitního významného díla. Hodnota obdobných děl se pohybuje od 3000€. Významná a mimořádná příležitost!!