nesignováno - Horská krajina s pasačkou

Olej na plátně. 56x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
39990. Horská krajina s pasačkou
Dražba ukončena:30.01.2020 19:05:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč