Olej na plátně, 56x72 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Olej na plátně, 56x72 cm. Nesignováno. Rámováno pod sklem.
Kvalitně provedená malba v romantickém stylu je vhodně doplněna bohatě zdobeným rámem. Doporučujeme jako vysoce reprezentativní dílo pro náročné sběratele.