nesignováno

49131. Křtění na Jordánu

popis: Olej na plátně, 48x64 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu přípis Bethabarak a monogramováno E. K. 10.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:19:49

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 35 000 Kč