nesignováno - Křtění na Jordánu

Olej na plátně, 48x64 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Vzadu přípis Bethabarak a monogramováno E. K. 10.

nesignováno
49131. Křtění na Jordánu
Dražba ukončena:30.09.2020 20:19:49
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:35 000 Kč