Olej na sololitu, 50 x 86 cm, nesignováno. Židovští sběratelé ve snaze ochránit svá díla před rabováním za druhé světové války často nechali odstraňovat signatury u svých obrazů, což by mohl být i případ tohoto díla. Nicméně moderní pojetí malby s předpokladem vzniku díla spadající do 30. let 20. století poučeného sběratele nenechá na omylu, že by se nejednalo o velmi kvalitní dílo.
Jen několik malířů používalo tento styl a všichni mají dnes vysoce ceněná díla! Pastóznost, hutnost a vysoce kvalitní mistrovské provedení tohoto galerijního díla garantuje vysokou rentabilitu vložené investice. Po určení autorství značně stoupne hodnota tohoto špičkového díla! Příležitost!