český malíř 30. léta 20. stol. - Moravská krajina

Olej na sololitu, 50 x 86 cm, nesignováno. Židovští sběratelé ve snaze ochránit svá díla před rabováním za druhé světové války často nechali odstraňovat signatury u svých obrazů, což by mohl být i případ tohoto díla. Nicméně moderní pojetí malby s předpokladem vzniku díla spadající do 30. let 20. století poučeného sběratele nenechá na omylu, že by se nejednalo o velmi kvalitní dílo.
Jen několik malířů používalo tento styl a všichni mají dnes vysoce ceněná díla! Pastóznost, hutnost a vysoce kvalitní mistrovské provedení tohoto galerijního díla garantuje vysokou rentabilitu vložené investice. Po určení autorství značně stoupne hodnota tohoto špičkového díla! Příležitost!

český malíř 30. léta 20. stol.
56667. Moravská krajina
Dražba ukončena:04.03.2021 21:42:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč