nesignováno - Oboustranný obraz: Erotické motivy

Kresba a koláž, 24x33 cm a 32x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

nesignováno
29447. Oboustranný obraz: Erotické motivy
Dražba ukončena:27.03.2019 18:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.03.2019 19:23:12 4681