nesignováno

52842. Pocta Josefu Šímovi

popis: Olej na plátně, 73x92 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Zakoupeno ve Francii.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:36:23

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 28 000 Kč