Střední Evropa 19. stol. - Poslední večeře

Olej na plátně, 59x83 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Střední Evropa 19. stol.
64146. Poslední večeře
Dražba ukončena:08.09.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč