Olej na plátně, 50 x 70 cm, nesignováno, rámováno v dobovém masivním galerijním rámu s patinovaným zlatým povrchem.
Virtuózní dílo velmi zdatného malíře namalované okolo r. 1920 vykazuje všechny kvalitativní znaky vynikající malby. Vlevo dole zbytek signatury.
Dílo bylo původně namalováno pro dceru židovského podnikatele. Židovští sběratelé však, aby uchránili své sbírky před rabováním, nechávali často ze svých děl odstraňovat signatury, což může být případ i tohoto galerijního díla.
Po určení autorství značně stoupne hodnota tohoto mimořádného skvělého galerijního díla.