nesignováno - Romantická krajina

Olej na plátně, 20x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
47512. Romantická krajina
Dražba ukončena:30.07.2020 21:12:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč