český malíř 1. třetiny 20. stol. - Setkání v parku

Olej na kartonu, 65x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
62433. Setkání v parku
Dražba ukončena:28.07.2021 21:56:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč