neznačeno

55404. Dáma

popis: Mramor, celková výška 48 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Socha a podstavec snadno oddělitelný.

zbývá: 35 dnů, 11 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč