neznačeno - Dáma

Mramor, celková výška 48 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Socha a podstavec snadno oddělitelný.

neznačeno
55404. Dáma
Dražba ukončena:03.03.2021 19:29:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč