neznačeno

55445. Děvčátko s culíky

popis: Bronz, dřevo, celková výška 56 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 41 dnů, 13 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč