neznámý autor - Milenci v zahradě

OIej na sololitu, 71x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

neznámý autor
54724. Milenci v zahradě
Dražba ukončena:27.01.2021 21:31:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč