Neznámý holandský malíř - Zimní radovánky

Olej na překližce, 19x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 34 cm

154019. Zimní radovánky
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč