Neznámý umělec - Matka s dítětem

Dřevo, výška 44 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

101246. Matka s dítětem
Dražba ukončena:03.09.2023 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč