Nicolas Vermont - Dívka s růžemi

Olej na plátně, 97x66 cm. Signováno vpravo dole Nikolas Vermont. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malaba mírně poškozena.

Nicolas Vermont
21399. Dívka s růžemi
Dražba ukončena:28.06.2018 18:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč