Niko Miljan

6915. Vytahování sítí

popis: Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vlevo dole N. Miljan, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 25.01.2017 19:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 45 000 Kč