Niko Miljan - Dubrovník

Olej na kartonu. 30x38 cm. Signováno vpravo dole N. Miljan 936. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

43569. Dubrovník
Dražba ukončena:22.04.2020 20:22:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:21 000 Kč