Niko Miljan

43569. Dubrovník

popis: Olej na kartonu. 30x38 cm. Signováno vpravo dole N. Miljan 936. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 11 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč