Niko Miljan - Dubrovník

Olej na plátně, 68x74 cm. Signováno vlevo dole N. Miljan 935. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

63653. Dubrovník
Dražba ukončena:26.08.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:90 000 Kč