Niko Miljan - Makedonská svatba

Olej na kartonu, 20x27 cm, signováno vlevo dole N. Miljan, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

7132. Makedonská svatba
Dražba ukončena:26.01.2017 18:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč