Olej na plátně. 56x52 cm. Signováno vlevo dole N. Miljan 937. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1891 – 1962 Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč