Niko Miljan

43561. Městská brána

popis: Olej na plátně. 56x52 cm. Signováno vlevo dole N. Miljan 937. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 10 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč