Niko Miljan - Mořské útesy

Olej na kartonu, 36x43 cm. Signováno vpravo dole N. Miljan 1932. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

74227. Mořské útesy
Dražba ukončena:30.03.2022 20:23:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč