Niko Miljan

43556. Pohled na Prahu

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 26x21 cm. Signováno vlevo dole N. Miljan. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

zbývá: 15 dnů, 11 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč