Niko Miljan - Pohled na Prahu

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 26x21 cm. Signováno vlevo dole N. Miljan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

43556. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:22.04.2020 20:07:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč