Niko Miljan

43563. Rybářská loď

popis: Olej na plátně. 40x51 cm. Signováno vpravo dole N. Miljan. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 11 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (15.03.2020 12:44:35) 1623