Niko Miljan - Rybářská loď

Olej na plátně. 40x51 cm. Signováno vpravo dole N. Miljan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

43563. Rybářská loď
Dražba ukončena:22.04.2020 20:22:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč