Nikolaj Michajlovič Rodionov - Kočka v zahradě

Olej na plátně, 50x67 cm, signováno vpravo dole N. Rodionov 1946, rám.

1896, Moskva
Student Ukrajinské akademie v Praze (prof. S. Mako). V Praze žil jako emigrant. Zabývá se krajinomalbou, figurální tvorbou, ale také i malbou podobizen a zátiší.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od rodiny autora.

4205. Kočka v zahradě
Dražba ukončena:31.03.2016 20:57:20
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč