Nikolaj Michajlovič Rodionov - Krajina - Motiv z Nymburka

Olej na plátně, 47x58 cm. Signováno vpravo dole Rodionov 1957. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

21208. Krajina - Motiv z Nymburka
Dražba ukončena:27.06.2018 20:28:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:17 000 Kč