Nikolaj Michajlovič Rodionov - Skalnaté pobřeží

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole N. Rodionov. Rám.

Pozn.: Rám i mlaba mírně poškozené.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

303633. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:16.02.2020 20:14:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč