Nikolaj Michajlovič Rodionov

303633. Skalnaté pobřeží

popis: Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole N. Rodionov. Rám.

Pozn.: Rám i mlaba mírně poškozené.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:14:57

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 700 Kč