Kresba, 10x7 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1717 – 1767
Český malíř pozdního baroka a rokoka. Formativní vliv na jeho dílo mělo české barokní umění a němečtí malíři miniatur. Základ jeho díla tvoří malé kabinetní obrázky, nejčastěji žánrové, ale i krajinné a biblické náměty.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.