Norbert Grund - Lékař

Kresba, 10x7 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1717 – 1767
Český malíř pozdního baroka a rokoka. Formativní vliv na jeho dílo mělo české barokní umění a němečtí malíři miniatur. Základ jeho díla tvoří malé kabinetní obrázky, nejčastěji žánrové, ale i krajinné a biblické náměty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

70101. Lékař
Dražba ukončena:16.12.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč