Novák - Listnatý les

Olej na kartonu, 49x69 cm, signováno vpravo dole Novák 43, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5606. Listnatý les
Dražba ukončena:29.09.2016 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč