O.  Knotek - Na kraji jezera

Olej na plátně, 73x102 cm. Signováno vpravo dole O. Knotek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 116 cm

vydraženo velký formát
92232. Na kraji jezera
Dražba ukončena:19.03.2023 21:46:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč