O.  Knotek - Západ slunce nad mořem

Olej na plátně, 70x97 cm. Signováno vpravo dole O. Knotek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 118 cm

vydraženo velký formát
113967. Západ slunce nad mořem
Dražba ukončena:07.04.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč