O. Schmidt - DÍvčí akt na břehu

Olej na plátně, 50x85 cm. Signováno vpravo dole O. Schmidt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

95283. DÍvčí akt na břehu
Dražba ukončena:24.05.2023 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč