Olbram Zoubek

47865. Marie s ratolestí

popis: Reliéfní tisk 58/130, 25x23 cm. Signováno vpravo dole Olbram Zoubek. Rám, pasparta sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.Konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek.

o autorovi: 1926 - 2017
Narozen v Praze. Absolvoval kamenosochařskou praxi u sochaře Otakara Velínského v Praze, poté vystudoval UMPRUM u prof. Wagnera. Je autorem posmrtné masky Jana Palacha a Pomníku obětem komunismu na Petříně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 10 000 Kč