Oldřich Blažíček - Cesta zimní krajinou

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 22x30 cm. Signováno vpravo dole O. Blažíček 37. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl dlouholetým členem a předsedou JUV. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo
25662. Cesta zimní krajinou
Dražba ukončena:12.12.2018 19:33:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:55 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
55 000 Kč 12.12.2018 19:28:01 2249
50 000 Kč limit (12.12.2018 19:27:46) 2734
49 000 Kč 12.12.2018 19:27:47 2249
48 000 Kč limit (12.12.2018 19:27:34) 2734
47 000 Kč 12.12.2018 19:27:35 2249
46 000 Kč limit (12.12.2018 19:26:08) 2734
45 000 Kč limit (12.12.2018 19:24:25) 2249
45 000 Kč 12.12.2018 19:24:26 4313
44 000 Kč limit (12.12.2018 19:22:57) 2249
43 000 Kč 12.12.2018 19:21:42 3469
42 000 Kč limit (12.12.2018 19:21:31) 2734
41 000 Kč 12.12.2018 19:21:32 3469
40 000 Kč limit (12.12.2018 19:21:04) 2734
39 000 Kč 12.12.2018 19:21:05 4313
38 000 Kč limit (12.12.2018 19:20:18) 2734
37 000 Kč 12.12.2018 19:20:19 4313
36 000 Kč limit (12.12.2018 16:15:41) 2734
35 000 Kč 12.12.2018 16:15:42 4593
34 000 Kč limit (12.12.2018 13:45:43) 2734
33 000 Kč 11.12.2018 16:16:31 2216
32 000 Kč 08.12.2018 13:24:10 4556
31 000 Kč 07.12.2018 21:55:08 2734
30 000 Kč limit (06.12.2018 0:32:17) 121
29 000 Kč 06.12.2018 0:32:18 4593
28 000 Kč limit (05.12.2018 14:56:29) 121
27 000 Kč 03.12.2018 23:18:57 741
26 000 Kč 03.12.2018 18:10:30 4471
25 000 Kč 03.12.2018 15:46:17 4220
24 000 Kč limit (03.12.2018 15:46:12) 2216
23 000 Kč 03.12.2018 15:46:13 4220
22 000 Kč limit (03.12.2018 15:46:06) 2216
21 000 Kč 03.12.2018 15:46:07 4220
20 000 Kč 03.12.2018 4:53:23 2216
19 000 Kč 02.12.2018 18:25:22 4220
18 000 Kč limit (02.12.2018 18:25:16) 2216
17 000 Kč 02.12.2018 18:25:17 4220
16 000 Kč limit (02.12.2018 10:22:15) 2216
15 000 Kč 02.12.2018 10:22:16 4220
14 000 Kč limit (02.12.2018 8:23:29) 2216
13 000 Kč 02.12.2018 8:23:30 4220
12 000 Kč limit (30.11.2018 20:17:23) 2216
11 000 Kč 30.11.2018 20:17:24 4220
10 000 Kč 30.11.2018 19:00:55 2216
9 500 Kč 30.11.2018 18:50:53 604
9 000 Kč 30.11.2018 9:21:46 4220
8 500 Kč limit (30.11.2018 9:05:26) 2216
8 000 Kč limit (30.11.2018 9:05:25) 4220
5 500 Kč limit (30.11.2018 9:04:55) 2216
5 000 Kč limit (30.11.2018 9:04:54) 4220
2 300 Kč limit (30.11.2018 9:04:35) 2216
2 200 Kč 30.11.2018 9:04:36 4220
2 100 Kč limit (30.11.2018 9:04:20) 2216
2 000 Kč 30.11.2018 9:04:21 4220
1 900 Kč limit (30.11.2018 9:04:13) 2216
1 800 Kč 30.11.2018 9:04:14 4220
1 700 Kč 30.11.2018 6:08:28 2216
1 600 Kč 30.11.2018 3:18:15 4471
1 500 Kč 30.11.2018 0:40:04 2352