Oldřich Blažíček - V zahradní restauraci

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 15x20 cm, signováno vpravo dole s věnováním O. Blažíček, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl dlouholetým členem a předsedou JUV. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo
14641. V zahradní restauraci
Dražba ukončena:29.11.2017 21:01:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:19 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
19 000 Kč 29.11.2017 20:56:29 505
18 000 Kč 29.11.2017 20:34:56 3141
17 000 Kč 29.11.2017 17:56:31 741
16 000 Kč 26.11.2017 18:53:42 3141
15 000 Kč 23.11.2017 21:06:16 2105
14 000 Kč 19.11.2017 18:44:31 3141
13 000 Kč limit (19.11.2017 18:42:12) 2105
13 000 Kč 19.11.2017 18:42:13 3141
12 000 Kč limit (19.11.2017 18:39:02) 2105
11 000 Kč 19.11.2017 18:39:03 3141
10 000 Kč limit (18.11.2017 20:42:48) 2105
9 500 Kč 18.11.2017 16:20:29 3141
9 000 Kč limit (18.11.2017 16:20:19) 2105
8 500 Kč 18.11.2017 16:20:20 3141
8 000 Kč limit (18.11.2017 16:20:11) 2105
7 500 Kč 18.11.2017 16:20:12 3141
7 000 Kč limit (16.11.2017 20:26:35) 2105
6 500 Kč 16.11.2017 18:21:42 3141
6 000 Kč 12.11.2017 19:33:53 741
5 500 Kč limit (12.11.2017 19:33:44) 241
5 500 Kč limit (12.11.2017 19:33:45) 741
4 600 Kč limit (12.11.2017 19:33:26) 241
4 500 Kč limit (12.11.2017 19:33:25) 741
3 900 Kč limit (12.11.2017 19:33:11) 241
3 800 Kč limit (12.11.2017 19:33:10) 741
3 400 Kč limit (09.11.2017 16:41:52) 241
3 300 Kč 09.11.2017 16:41:53 741
3 200 Kč limit (08.11.2017 8:11:18) 241
3 100 Kč 08.11.2017 8:11:19 909
3 000 Kč limit (06.11.2017 9:00:39) 241
2 900 Kč 06.11.2017 9:00:40 609
2 800 Kč limit (06.11.2017 9:00:33) 241
2 700 Kč 06.11.2017 9:00:34 609
2 600 Kč limit (06.11.2017 9:00:27) 241
2 500 Kč 06.11.2017 9:00:28 609
2 400 Kč limit (06.11.2017 9:00:20) 241
2 300 Kč 06.11.2017 9:00:21 609
2 200 Kč limit (06.11.2017 9:00:12) 241
2 100 Kč 06.11.2017 9:00:13 609
2 000 Kč limit (06.11.2017 9:00:05) 241
1 900 Kč 06.11.2017 9:00:06 609
1 800 Kč limit (06.11.2017 8:59:49) 241
1 700 Kč 06.11.2017 8:59:50 609
1 600 Kč limit (31.10.2017 22:25:34) 241
1 500 Kč 31.10.2017 13:37:21 1966
1 400 Kč 30.10.2017 23:37:59 741
1 300 Kč limit (28.10.2017 17:37:39) 817
1 300 Kč limit (30.10.2017 23:37:58) 817
1 200 Kč 27.10.2017 21:12:59 2051
1 100 Kč 27.10.2017 16:51:26 505
1 000 Kč 27.10.2017 14:03:19 627
900 Kč 27.10.2017 11:33:24 849
800 Kč 27.10.2017 9:04:32 1489