Oldřich Blažíček - Výhled do polí

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 22x34 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně O. Blažíček. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl dlouholetým členem a předsedou JUV. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo
45328. Výhled do polí
Dražba ukončena:28.05.2020 19:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:21 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
21 000 Kč 27.05.2020 17:36:33 4911
20 000 Kč limit (27.05.2020 17:36:25) 2105
19 000 Kč 27.05.2020 17:36:26 4911
18 000 Kč limit (27.05.2020 17:36:20) 2105
17 000 Kč 27.05.2020 17:36:21 4911
16 000 Kč limit (27.05.2020 17:36:16) 2105
15 000 Kč 27.05.2020 17:36:17 4911
14 000 Kč limit (27.05.2020 17:36:11) 2105
13 000 Kč 27.05.2020 17:36:12 4911
12 000 Kč limit (27.05.2020 17:36:04) 2105
11 000 Kč 27.05.2020 17:36:05 4911
10 000 Kč limit (24.05.2020 1:52:05) 2105
9 500 Kč 24.05.2020 1:52:06 7018
9 000 Kč limit (23.05.2020 19:27:32) 2105
8 500 Kč limit (23.05.2020 19:27:31) 5577
8 000 Kč limit (23.05.2020 8:30:23) 5577
7 500 Kč 20.05.2020 12:23:26 6861
7 000 Kč 11.05.2020 23:27:17 505
6 500 Kč 08.05.2020 19:48:27 2117
6 000 Kč 08.05.2020 19:20:59 5408
5 500 Kč 06.05.2020 17:09:55 1534
5 000 Kč limit (06.05.2020 5:48:49) 121
5 000 Kč limit (06.05.2020 5:48:50) 2216
3 400 Kč limit (05.05.2020 18:46:26) 121
3 300 Kč 05.05.2020 18:46:27 2734
3 200 Kč limit (04.05.2020 23:57:37) 121
3 100 Kč limit (04.05.2020 23:57:36) 2216
1 700 Kč limit (04.05.2020 22:55:06) 2216
1 600 Kč 04.05.2020 22:55:07 6634
1 500 Kč limit (04.05.2020 8:33:44) 2216
1 400 Kč 04.05.2020 8:33:45 6730
1 300 Kč limit (02.05.2020 7:50:10) 2216
1 200 Kč 02.05.2020 7:20:20 6659
1 100 Kč 01.05.2020 15:05:20 2216
1 000 Kč 01.05.2020 10:42:35 1855
900 Kč 01.05.2020 5:52:21 6659
800 Kč 30.04.2020 23:49:37 2216